Promocja Targowego Kredytu Hipotecznego w Eurobanku

Luty 21st, 2017

Promocja-Targowego-Kredytu-Hipotecznego-w-Eurobanku

Osoby starające się o kredyty hipoteczne powinny być przygotowane na dość rygorystyczne warunki, wysokie koszty oraz na dużą liczbę dokumentów. Jednak pojawiają się czasami na rynku oferty promocyjne, np.: targowy kredyt hipoteczny promowany od jakiegoś czasu przez Eurobank.

Jednak na taką ofertę mogą liczyć jedynie uczestnicy Targów Mieszkań i Domów lub innych targów mieszkaniowych, w których Eurobank bierze udział w tym roku. Dlaczego dla banku tak ważny jest udział w tym wydarzeniu? Z prostej przyczyny: przedstawiciele tego banku będą mieć bezpośredni kontakt z uczestnikami targów i liczą na przedstawienie swojej oferty licznej grupie ludzi zainteresowanych kupnem mieszkań czy budową domów.

Zero prowizji

W kredycie hipotecznym „Niski procent na targach” niepobierana jest prowizja, która w tego typu ofercie najczęściej sięga 2%. Z drugiej jednak strony, ofert kredytów hipotecznych bez prowizji jest na rynku o wiele więcej. Czy rzeczywiście więc jest to aż tak atrakcyjna propozycja? Z pewnością warto sprawdzić również inne oferty. Ponadto klienci nie powinni zapominać o tym, że jeżeli bank rezygnuje z jakichś opłat, to i tak wyrówna je sobie w innych punktach kredytu. Dlatego tak ważna jest analiza każdej oferty finansowej banku.

Niższa marża

Aby starać się o targowy kredyt hipoteczny, należy w oddziale Eurobanku złożyć wniosek kredytowy i koniecznie dołączyć do niego certyfikat wydawany na targowych stoiskach. Warto również wiedzieć, że istnieje możliwość obniżenia marży, ale to zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej osoby starającej się o kredyt. Zainteresowani powinni się pojawić na targach, które odbędą się we wrześniu i w październiku bieżącego roku we Wrocławiu, w Gdańsku, Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu. O szczegółach można dowiedzieć się w oddziałach Eurobanku. Warto też sprawdzić oferty innych banków, które często proponują korzystniejsze warunki, a najlepiej dokładnie przeanalizować kredyty hipoteczne zamieszczone w porównywarce Comperia.pl.